首頁 > TDK-Lambda代理商 > CC1R5-4803SF-E
影像僅供參考,以產品規格為準
CC1R5-4803SF-E
型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 400mA 36V - 76V Input
DC/DC 轉換器 - 通孔 DC-DC, PCB Mount, Input 48VDC, Output 3.3V 0.4A, 1.5W
型號:
CC1R5-4803SF-E
品牌:
TDK-Lambda
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Type
Isolated Module
Number of Outputs
1
Voltage - Input (Min)
36V
Voltage - Input (Max)
76V
Voltage - Output 1
3.3V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Current - Output (Max)
400mA
Power (Watts)
1 W
Voltage - Isolation
500 V
Applications
ITE (Commercial)
Features
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Efficiency
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
7-DIP Module
Size / Dimension
0.65" L x 0.65" W x 0.34" H (16.5mm x 16.6mm x 8.5mm)