CC10-2403SF-E
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 18V - 36V Input
DC DC CONVERTER 3.3V 10W
- 型號:
- CC10-2403SF-E
- 品牌:
- TDK-Lambda
數量:
- Packaging
- Tray
- Features
- Package / Case
- 7-DIP Module
- Size / Dimension
- 1.40" L x 0.89" W x 0.33" H (35.6mm x 22.6mm x 8.5mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Isolated Module
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Input (Max)
- 36V
- Efficiency
- Current - Output (Max)
- 2.5A
- Voltage - Input (Min)
- 18V
- Voltage - Output 1
- 3.3V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Control Features
- Enable, Active Low
- Power (Watts)
- 10 W
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 500 V