PAT0816-C-10DB-T5
- 型號描述:
RF Attenuators 10dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 64mW 0603 (1608 Metric)
0816 CHIP ATTENUATOR 10DB
- 型號:
- PAT0816-C-10DB-T5
- 品牌:
- Susumu
數量:
- Attenuation Value
- 10dB
- Frequency Range
- 0 Hz ~ 10 GHz
- Power (Watts)
- 64mW
- Impedance
- 50 Ohms