PAT0510S-C-2DB-T10
- 型號描述:
RF Attenuators 2dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 32mW 0402 (1005 Metric)
RF ATTENUATOR 2DB 50OHM 0402
- 型號:
- PAT0510S-C-2DB-T10
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 32mW
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Attenuation Value
- 2dB
- Impedance
- 50 Ohms
- Frequency Range
- 0 Hz ~ 10 GHz