PAT0510S-C-0DB-T10
- 型號描述:
RF Attenuators 0dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 32mW 0402 (1005 Metric)
RF ATTENUATOR 0DB 50OHM 0402
- 型號:
- PAT0510S-C-0DB-T10
- 品牌:
- Susumu
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 32mW
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Attenuation Value
- 0dB
- Impedance
- 50 Ohms
- Frequency Range
- 0 Hz ~ 10 GHz