SIT9201AC-S3-18E-50.000000G
- 型號描述:
50 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
MEMS OSC XO 50.0000MHZ H/LV-CMOS
- 型號:
- SIT9201AC-S3-18E-50.000000G
- 品牌:
- SiTime
- 點擊查看即時庫存
起訂量:250
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-74A, SOT-753
- Size / Dimension
- 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS, LVCMOS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 1.8V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 4.2mA
- Supplier Device Package
- SOT-23-5
- Height - Seated (Max)
- 0.057" (1.45mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 50 MHz