首頁 > SiTime代理商 > SIT1532AC-J5-D14-32.768D
影像僅供參考,以產品規格為準
SIT1532AC-J5-D14-32.768D
型號描述:
32.768 kHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
標準時鐘振盪器 Smallest Footprint (1.2mm2 ) CSP 10 ppm Ultra-Low Power 32.768 kHz XTAL Replacement
型號:
SIT1532AC-J5-D14-32.768D
品牌:
SiTime
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:3000
Base Resonator
MEMS
Type
XO (Standard)
Frequency
32.768 kHz
Function
Output
LVCMOS
Voltage - Supply
1.5V ~ 3.63V
Frequency Stability
+75ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
1.3µA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-UFBGA, CSPBGA
Supplier Device Package
4-CSP (1.54x.84)
Size / Dimension
0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)