首頁 > SiTime代理商 > SIT9121AI-2BF-XXS200.000000G
影像僅供參考,以產品規格為準
SIT9121AI-2BF-XXS200.000000G
型號描述:
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V ~ 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
標準時鐘振盪器 -40 to 85C, 3225, 10ppm, 2.25V-3.63V, 200MHz, ST, LVDS, 250 pcs T&R 8 mm
型號:
SIT9121AI-2BF-XXS200.000000G
品牌:
SiTime
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
250
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVDS
Function
Standby (Power Down)
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±10ppm
Voltage - Supply
2.5V ~ 3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
55mA
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
200 MHz