SIT9120AI-2B1-25E125.000000
- 型號描述:
125 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
- 型號:
- SIT9120AI-2B1-25E125.000000
- 品牌:
- SiTime
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:17
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Strip
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- LVDS
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Voltage - Supply
- 2.5V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 55mA
- Supplier Device Package
- 6-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 125 MHz