首頁 > SiTime代理商 > SIT8103AI-23-33E-100.00000X
影像僅供參考,以產品規格為準
SIT8103AI-23-33E-100.00000X
型號描述:
100 MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
型號:
SIT8103AI-23-33E-100.00000X
品牌:
SiTime
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
LVCMOS, LVTTL
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
7.5mA
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
100 MHz