首頁 > SiTime代理商 > SIT1602BI-32-33E-24.000000
影像僅供參考,以產品規格為準
SIT1602BI-32-33E-24.000000
型號描述:
24 MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
MEMS OSC XO 24.0000MHZ H/LV-CMOS
型號:
SIT1602BI-32-33E-24.000000
品牌:
SiTime
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
MEMS
Type
XO (Standard)
Frequency
24 MHz
Function
Enable/Disable
Output
HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
4.5mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-PQFN (5x3.2)
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)