首頁 > SiTime代理商 > SIT1566AI-JE-30E-32.768E
影像僅供參考,以產品規格為準
SIT1566AI-JE-30E-32.768E
型號描述:
TCXO 振盪器
型號:
SIT1566AI-JE-30E-32.768E
品牌:
SiTime
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
MEMS
Type
TCXO
Frequency
32.768 kHz
Function
Output
LVCMOS
Voltage - Supply
3V
Frequency Stability
±5ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
5.3µA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-UFBGA, CSPBGA
Supplier Device Package
4-CSP (1.54x.84)
Size / Dimension
0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)