SIT1552AI-J1-DCC-32.768E
- 型號描述:
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscillator 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
- 型號:
- SIT1552AI-J1-DCC-32.768E
- 品牌:
- SiTime
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Size / Dimension
- 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
- Output
- LVCMOS
- Function
- Type
- TCXO
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±20ppm
- Voltage - Supply
- 1.5V ~ 3.63V
- Current - Supply (Max)
- 1.52µA
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 32.768 kHz