SIT1552AC-JE-DCC-32.768E
- 型號描述:
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscillator 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
- 型號:
- SIT1552AC-JE-DCC-32.768E
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Size / Dimension
- 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
- Type
- TCXO
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±5ppm
- Voltage - Supply
- 1.5V ~ 3.63V
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 32.768 kHz