SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
- 型號描述:
32.768 kHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.2V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
- 型號:
- SIT1532AC-J5-DCC-32.768E
數量:
- Base Resonator
- MEMS
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 32.768 kHz
- Voltage - Supply
- 1.2V ~ 3.63V
- Frequency Stability
- +75ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 1.3µA
- Size / Dimension
- 0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)