首頁 > SiTime代理商 > SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
影像僅供參考,以產品規格為準
SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
型號描述:
32.768 kHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.2V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
型號:
SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±75ppm
Voltage - Supply
1.2V ~ 3.63V
Current - Supply (Max)
1.3µA
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
32.768 kHz