SIR1-10-L-S-K
- 型號描述:
10 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount, Right Angle
.100" RIGHT-ANGLE ONE-PIECE INTE
- 型號:
- SIR1-10-L-S-K
- 品牌:
- Samtec Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 19
- Packaging
- Tube
- Connector Type
- Compression Contact, Non-Gendered
- Contact Finish
- Gold
- Mounting Type
- Surface Mount, Right Angle
- Material
- Phosphor Bronze
- Pitch
- 0.100" (2.54mm)