RC1005J000CS
- 型號描述:
0 Ohms Jumper Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film
- 型號:
- RC1005J000CS
- 品牌:
- Samsung
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- Tolerance
- Jumper
- Features
- Moisture Resistant
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Temperature Coefficient
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Composition
- Thick Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 0402
- Height - Seated (Max)
- 0.016" (0.40mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 0 Ohms