CL32X107MQVNNWE
型號描述:
100 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 100uF+/-20% 6.3V X6S 1210
型號:
CL32X107MQVNNWE
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
6.3V
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
X6S
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Thickness (Max)
0.110" (2.80mm)
Failure Rate
Capacitance
100 µF