CL32E226KAVVPNE
- 型號描述:
22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor 1210 (3225 Metric)
CAP CER 22UF 25V 1210
- 型號:
- CL32E226KAVVPNE
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- Operating Temperature
- Features
- General Purpose
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Failure Rate
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC, Epoxy
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.110" (2.80mm)