CL32E226KAVVPNE
型號描述:
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 1210, 22uF, +/-10%
型號:
CL32E226KAVVPNE
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
22 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
25V
Ratings
AEC-Q200
Applications
Automotive
Failure Rate
Mounting Type
Surface Mount, MLCC, Epoxy
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.110" (2.80mm)