CL32B226KOJNFNE
- 型號描述:
22 μF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
- 型號:
- CL32B226KOJNFNE
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 16V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.106" (2.70mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF