CL32B106KMVNNWE
型號描述:
10 μF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
型號:
CL32B106KMVNNWE
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
63V
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Thickness (Max)
0.110" (2.80mm)
Failure Rate
Capacitance
10 µF