CL32B106KLULNNF
型號描述:
10 μF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 35V X7R 3 1210
型號:
CL32B106KLULNNF
原廠包裝量:
4000
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
10 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
35V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.079" (2.00mm)