CL32B106KBJZW6E
- 型號描述:
10 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
- 型號:
- CL32B106KBJZW6E
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Soft Termination
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Boardflex Sensitive
- Thickness (Max)
- 0.106" (2.70mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 10 µF