CL32B106KBJNNNE
型號描述:
10 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 10UF 50V X7R 1210
型號:
CL32B106KBJNNNE
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)
Failure Rate
Capacitance
10 µF