CL32B105KCJNNNE
型號描述:
1 μF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
型號:
CL32B105KCJNNNE
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1842 倍增量:1
Capacitance
1 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
100V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)