CL32A107MQVNNWE
型號描述:
100 μF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 100uF+/-20% 6.3V X5R 1210
型號:
CL32A107MQVNNWE
Capacitance
100 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
6.3V
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.110" (2.80mm)