CL32A106KLULNNE
型號描述:
10 μF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 10UF 35V X5R 1210
型號:
CL32A106KLULNNE
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
35V
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
X5R
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)
Failure Rate
Capacitance
10 µF