CL32A106KBJNNNE
型號描述:
10 μF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 10uF+/-10% 50V X5R 3225
型號:
CL32A106KBJNNNE
品牌:
Samsung Electro-Mechanics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
X5R
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.106" (2.70mm)
Failure Rate
Capacitance
10 µF