CL31Y225KCHVPNE
- 型號描述:
2.2 μF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 1206 (3216 Metric)
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
- 型號:
- CL31Y225KCHVPNE
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 2.2 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 100V
- Temperature Coefficient
- X7S
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- General Purpose
- Ratings
- AEC-Q200
- Applications
- Automotive
- Failure Rate
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC, Epoxy
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.071" (1.80mm)