CL31X226KAHN3NE
- 型號描述:
22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric)
CAP CER 22UF 25V X6S 1206
- 型號:
- CL31X226KAHN3NE
- 原廠包裝量:
- 2000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:2000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 25V
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric)
- Temperature Coefficient
- X6S
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF