CL31X226KAHN3NE
型號描述:
22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X6S 1206 (3216 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 22uF+/-10% 25V X6S 3 1206
型號:
CL31X226KAHN3NE
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
25V
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient
X6S
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.071" (1.80mm)
Failure Rate
Capacitance
22 µF