CL31E105KCHVPNE
型號描述:
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 1206, 1uF, +/-10%
型號:
CL31E105KCHVPNE
品牌:
Samsung Electro-Mechanics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
1 µF
Tolerance
±10%
Voltage - Rated
100V
Temperature Coefficient
Operating Temperature
Features
General Purpose
Ratings
AEC-Q200
Applications
Automotive
Failure Rate
Mounting Type
Surface Mount, MLCC, Epoxy
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.071" (1.80mm)