CL31C332JHHNFNE
型號描述:
3300 pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1206
型號:
CL31C332JHHNFNE
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Tolerance
±5%
Voltage - Rated
630V
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient
C0G, NP0
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Thickness (Max)
0.071" (1.80mm)
Failure Rate
Capacitance
3300 pF