CL31B474KOCNNNC
- 型號描述:
0.47 μF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
CAP CER 0.47UF 16V X7R 1206
- 型號:
- CL31B474KOCNNNC
- 品牌:
- Samsung Electro-Mechanics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 16V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.47 µF