CL31B225KOHNNNF
型號描述:
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-10% 16V X7R 1206
型號:
CL31B225KOHNNNF
原廠包裝量:
8000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
16V
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Thickness (Max)
0.071" (1.80mm)
Failure Rate
Capacitance
2.2 µF