CL31B106KBK6PJE
型號描述:
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 1206/3216,10uF,X7R,50Vdc,+/-10%
型號:
CL31B106KBK6PJE
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Automotive
Lead Spacing
Ratings
AEC-Q200
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.075" (1.90mm)
Failure Rate
Capacitance
10 µF