CL31A226KOHNNWE
- 型號描述:
22 μF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
CAP CER 22UF 16V X5R 1206
- 型號:
- CL31A226KOHNNWE
- 原廠包裝量:
- 2000
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 16V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.071" (1.80mm)