SMCJ15CA-TR
型號描述:
32.5V Clamp 308A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC
TVS DIODE 15VWM 32.5VC SMC
型號:
SMCJ15CA-TR
品牌:
STMicroelectronics
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
308A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
SMC
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
32.5V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)