SMAJ58CA-TR
- 型號描述:
121V Clamp 19A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 58VWM 121VC DO214AC
- 型號:
- SMAJ58CA-TR
- 品牌:
- STMicroelectronics
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 19A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 58V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 121V
- Power - Peak Pulse
- 400W