ESDA7P60-1U1M
- 型號描述:
11.6V Clamp 60A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 1610
- 型號:
- ESDA7P60-1U1M
- 品牌:
- STMicroelectronics
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-UDFN
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 60A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5V
- Supplier Device Package
- 1610
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 11.6V
- Power - Peak Pulse
- 700W