ESDA7P60-1U1M
型號描述:
11.6V Clamp 60A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 1610
型號:
ESDA7P60-1U1M
品牌:
STMicroelectronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-UDFN
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
60A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
5V
Supplier Device Package
1610
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
6.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
11.6V
Power - Peak Pulse
700W