首頁 > STMicroelectronics代理商 > ESDA7P120-1U1M
影像僅供參考,以產品規格為準
ESDA7P120-1U1M
型號描述:
11.5V Clamp 120A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount 1610
型號:
ESDA7P120-1U1M
品牌:
STMicroelectronics
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-UDFN
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
120A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
5.5V
Supplier Device Package
1610
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
6.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
11.5V
Power - Peak Pulse
1400W (1.4kW)