ESDA6V1SC6
型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-6
型號:
ESDA6V1SC6
交期:
6-10工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:10 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
4
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
5.25V
Voltage - Breakdown (Min)
6.1V
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)