ESDA6V1L
型號描述:
Clamp 18A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-3
型號:
ESDA6V1L
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:149 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
2
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
5.25V
Voltage - Breakdown (Min)
6.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
18A (8/20µs)
Power - Peak Pulse
300W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C (TJ)