ESDA6V1L
- 型號描述:
Clamp 18A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-3
- 型號:
- ESDA6V1L
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Unidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.25V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 18A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- 300W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)