ESDA6V1BC6
型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-6
型號:
ESDA6V1BC6
品牌:
STMicroelectronics
交期:
10-18工作天
原廠包裝量:
3000
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOT-23-6
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
5V
Supplier Device Package
SOT-23-6
Bidirectional Channels
4
Voltage - Breakdown (Min)
6.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
Power - Peak Pulse
80W