ESDA6V1-5W6
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-323-6L
- 型號:
- ESDA6V1-5W6
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Unidirectional Channels
- 5
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 3V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6.1V
- Power - Peak Pulse
- 100W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)