ESDA6V1-5SC6Y
- 型號描述:
11.4V Clamp 7A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-6
TVS DIODE 5.2VWM 11.4VC SOT23-6
- 型號:
- ESDA6V1-5SC6Y
- 品牌:
- STMicroelectronics
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOT-23-6
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 7A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.2V
- Supplier Device Package
- SOT-23-6
- Unidirectional Channels
- 5
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 11.4V
- Power - Peak Pulse
- 80W